Kontakt

Intresserad av smart elbilsladdning?

Fyll i dina uppgifter så hör vi av oss.

Redan kund eller partner?

Kontakta oss på:
sales@cacharge.com
support@cacharge.com
08-22 33 77

Besök och leverans:
Svetsarvägen 8
171 41 Solna

Postadress:
CaCharge AB
Box 4020
171 04 Solna

Pressinformation

Ta del av våra senaste pressmeddelanden samt pressmaterial på vår pressplattform.

CaCharges broschyr om våra produkter och tjänster finns att ladda hem här.

Vi som jobbar på CaCharge

Kurt Högnelid

CEO / Co-Founder
Kurt.Hognelid@cacharge.com

Maria Swedin

COO
+46 70 323 25 10
Maria.Swedin@cacharge.com

Mårten Nyberg

Head of Sales
+46 70 727 57 90
Marten.Nyberg@cacharge.com

Niclas Crepin

Marketing Manager
niclas.crepin@cacharge.com

Jonas Wånander

KAM
+46 70 663 22 82
Jonas.Wanander@cacharge.com

Soheil Bakhtiari

KAM
+46 76 229 22 54
Soheil.Bakhtiari@cacharge.com

Filip Aglöv

KAM
+46 708 55 92 37
Filip.Aglov@cacharge.com

Agnes Asplund

CSM
+46 73 537 27 96
Agnes.Asplund@cacharge.com

Thomas Poturaj

KAM
+46 73 815 61 42
Thomas.Poturaj@cacharge.com

Peter Magnusson

Senior Developer
+46 73 334 47 04
Peter.Magnusson@cacharge.com

Torbjörn Hellströmer

Operations and Support technician
+46 73 443 35 57
Torbjorn.Hellstromer@cacharge.com

Martin Wallgren

Operations and Support technician
+46 72 022 96 80
Martin.Wallgren@cacharge.com

Fredrik Wiklander

Senior Developer
+46 73 938 50 25
Fredrik.Wiklander@cacharge.com

Sagt om CaCharge

Några av Våra kunder